Program 2021. december 2. 10:00

Időpontváltozás! – Adventi keresztállítás

Időpontváltozás! – Adventi keresztállítás
A Jobbik Kiskunfélegyházi Szervezete szeretettel hív mindenkit december 5-én, vasárnap 11 órára az adventi keresztállításra. A Petőfi-szobor előtti téren tartandó ünnepségen felszólal Kollár László önkormányzati képviselő. Közreműködik Kiss Ákos Jenő és Toldi Níla énekkel, valamint Sövény Tibor verssel. Tekerőlanton Nagy Tünde játszik. 11 éve szervezik meg a rendezvényt továbbra is azzal a céllal, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy családtagjaink szeretetét nem a Black Friday napon vásárolt termékekkel kell megszerezni. Egy kis odafigyelés, egy ölelés többet jelent, mint az anyagiak. Várva a Megváltó születését, álljunk meg egy pillanatra, mélyüljünk el családtagjaink szeretetében és saját belsőnkben!

Minden érdeklődőt szeretettel várnak advent második vasárnapján.
     

Kövessen minket a Facebookon is!