Helyi hírek 2021. november 28. 16:00

Több generáció találkozott az idei adventi női körben

Képgaléria
Több generáció találkozott az idei adventi női körben
Adventi női kör volt a Móra Ferenc Művelődési Központban, november 27-én, szombaton.

A 4 éve megszületett foglalkozás hamar nagy népszerűségre tett szert a kiskunfélegyházi lányok, nők, asszonyok, nagymamák körében. Bodor Marianntól, a délután szervezőjétől megtudtuk, hogy idén is 20 érdeklődővel szervezték meg a hagyományosan advent első vasárnapját megelőző eseményt. Egy évben háromszor szerveznek hasonlót: tavasszal, ősszel és az adventi időszakot megelőzően. A szabály az, hogy itt csak hölgyek vehetnek részt és a szépsége a dolognak, hogy több generáció, sokszor anyák-lányaik, lányok-nagymamáik is részt vesznek ezeken az összejöveteleken. Az alkotás közben teáznak, beszélgetnek, kellemes zenét hallgatnak és sok esetben tapasztalatot cserélnek.

Z. A.

       

Kövessen minket a Facebookon is!