Sport 2021. november 28. 19:00

Tisztes helytállás Kalocsán

Tisztes helytállás Kalocsán
A bajnoki tabellát vezető Kalocsa csapatának vendége volt a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola III. a megyei II. osztályú bajnokság 8. fordulójában, november 26-án. A mérkőzés nagy csatát hozott, amely végén 10-8-ra a Kalocsa együttese győzött.

Nem indult jól a mérkőzés a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola III. szempontjából, ugyanis mindkét páros mérkőzést a hazai csapat nyerte meg. Mint később kiderült, döntőnek bizonyultak a páros találkozók, egyéniben ugyanis mindkét együttes 8-8 győzelmet szerzett, így összesítésben 10-8-ra a Kalocsa gárdája diadalmaskodott.

A félegyháziak nagyot küzdöttek, a döntetlent megérdemelték volna, de ez nem sikerült. Folytatás december 10-én otthon a Kiskőrös ellen.

Győztesek: Lajos Zsolt 3, Lombos Miklós 3, Rekedt Zoltán 2.


Kép, információ: Ernyes László

G. Z.
   

Kövessen minket a Facebookon is!