• Kezdőlap
  • Hírek
  • Program
  • Irodalmi esttel készül a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola
Program 2021. december 4. 12:00

Irodalmi esttel készül a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola

Irodalmi esttel készül a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola
Irodalmi esttel készül a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola december 11-én, szombaton, 18 órakor – tudtuk meg Kis-Fekete Vilmos tagintézmény-vezetőtől. Hozzátette: az iskola dísztermében megvalósuló eseményre városunk szülötte, Felber Gabriella operaénekesnő érkezik, valamit az esten közreműködik Kálvin Balázs zongoraművész és Dóczy Péter színművész.  Az egyórás műsor alatt Pilinszky verseket, Bach-dalokat hallhat a közönség.  Kis-Fekete Vilmos elárulta, hogy sűrű próbák folynak az egy héttel későbbi, karácsonyi koncertre is – amit reményei szerint a víruhelyzet idén nem hiúsít meg. A 2020-ban elmaradt koncertek több mint 30 éves hagyományt szakítottak meg. Idén december 18-án és 19-én, 18 órától hallhatja a zeneszerető közönség a Kiskunfélegyházi Ifjúsági- és a Koncert Fúvószenekar karácsonyi műsorát, amit a hagyományokhoz híven a Kossuth iskola tornatermében rendeznek meg.


Fotó: archív

Z. A. 
     

Kövessen minket a Facebookon is!