Program 2014. november 19. 20:00

Jótékonysági előadás Lilláért

Jótékonysági előadás Lilláért
120 belépőjegy és mintegy 260 támogatói jegy kelt el eddig a szombati Naftalin előadásra, amelynek bevétele az egy éves, súlyosan beteg Kollár Lillát és családját támogatja – tudtuk meg Horváth Gábor képviselőtől, a jótékonysági est főszervezőjétől, aki hangsúlyozta: mindazok, akik jegyet váltanak nem csak abba lehetnek biztosak, hogy jó ügyet támogatnak, de remek szórakozásra is számíthatnak.

Heltai Jenő Naftalin című bohózatát november 22-én, szombaton 17 órától a Művelődési Központ színpadán tekinthetik meg az érdeklődők, a Bugaci Tanyaszínház előadásában. A rendezvényt Horváth Gábor önkormányzati képviselő szervezi és a Sorsocskák Alapítvány támogatja. Fővédnök: Csányi József, Kiskunfélegyháza polgármestere.Jegyek elővételben vásárolhatók a Művelődési Központ jegypénztárában 1.000 forintért, támogatói jegyek 700 forintért.

Kövessen minket a Facebookon is!