Sport 2014. október 30. 18:50

Lendületben a Kiskunmajsai Mókusok

Képgaléria
Lendületben a Kiskunmajsai Mókusok
Zsinórban a harmadik mérkőzésüket nyerték meg a Bács-Kiskun megyei női keresztfélpályás labdarúgó-bajnokságban a Kiskunmajsai Mókusok. A Mókusok a 7. fordulóban a Katymári SE-t győzték le. Ezt megelőzően a Kecskeméti NLE és a Dunaszentbenedeki KSE csapatát múlták felül.

A Mókusok két vereséggel kezdték a bajnokságot. Előbb az Arany Bácska, majd pedig a Méhecskék SE-től kaptak ki.

A csapat ezt követően szerezte meg az első pontjait. A Mókusok az Akasztói Focisuli SE ellen értek el 2-2-es döntetlent, ami után a 4. körben a Mórahalom TSE-vel végeztek 1-1-re.

Az együttes az 5. fordulóban szerezte meg az első győzelmét. A Dunaszentbenedeki KSE 5-0-ás megverése lendületet adott a Mókusoknak, akik ezután a Kecskeméti NLE gárdáját ütötték ki 12-1-re, míg a 7. fordulóban a Katymári SE-t győzték le 5-3-ra.

 

A Mókusok a jó eredményeknek köszönhetően a bajnokságban is felzárkóztak. Az együttes 11 ponttal jelenleg a 6. helyen áll a tabellán.

 

Fotók: Rigó Tamás

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!