Helyi hírek 2022. január 14. 12:00

Szavazatszámláló bizottsági tagok jelentkezését várják

Szavazatszámláló bizottsági tagok jelentkezését várják
2022 áprilisában kerül sor az országgyűlési képviselők választására és várhatóan ugyanezen a napon népszavazás is lesz.

Borítókép: MTI – Mohai Balázs

A szavazás lebonyolítását a szavazókörökben a  szavazatszámláló bizottságok (SZSZB-k) végzik, munkájuknak kiemelt jelentősége van. Ha a következő időszakban szeretne részt venni ebben a munkában, jelentkezzen a szavazatszámláló bizottság választott tagjának. A szavazásnapi munkát egy minden részletre kiterjedő oktatás előzi meg.

Az SZSZB választott tagját tiszteletdíj illeti meg és a szavazást követő napon mentesül a munkavégzési kötelezettség alól. A tisztség betöltésének feltételeiről további információkért forduljon a jegyzői titkársághoz a 76/562-015-ös telefonszámon.

Jelentkezni személyesen lehet január 25-én, kedden 16 óráig a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Jegyzői Titkárságán (I. emelet 30.), ügyfélfogadási időben.

Dr. Faragó Zsolt
jegyző
          

Kövessen minket a Facebookon is!