Helyi hírek 2022. január 11. 17:00

Itthon a gyerekemmel

Képgaléria
Itthon a gyerekemmel
Boda-Nagy Ágnes óvodapedagógus volt az idei első, január 11-én megrendezett Betűbölcsi baba-mama program vendége a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Ágnes novemberben hozta létre az Itthon a gyerekemmel elnevezésű Facebook-csoportot, ahol hasznos gyermeknevelési, pedagógiai, és kikapcsolódási tanácsokat ajánl az anyukáknak felhasználva a saját tapasztalatait és a szakmai tudását.

Az előadó egy két- és egy ötéves kislány anyukája, aki elmesélte, hogy a pandémia okozta nehézségek miatt jutott eszébe a virtuális közösség létrehozásása, amellyel szerette volna azokat az otthonukban maradt anyukákat összefogni, akiknek igényük lenne a változatos elfoglaltságokra, a gyermekeik képességeinek fejlesztésére, valamint nem utolsó sorban a bátorító közegre. Az elmúlt néhány hétben igen népszerűvé vált a klub, mivel a körülbelül háromszáz tagot számláló közösség napról napra egyre csak bővül.

V. B.
          

Kövessen minket a Facebookon is!