Helyi hírek 2022. január 28. 19:10

Szalagavató a Mezgében

Képgaléria
Szalagavató a Mezgében
A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium végzős diákjai szalagavatóját január 28-án tartották az intézmény tornatermében. A felnőtté válás kék szalagját hét osztályból 113 diák kapta meg. Rózsa Pál, az intézmény igazgatója beszédében felelevenítette a közös élményeket, valamint sok sikert kívánt a szakvizsga, vagy az érettségi előtt álló tanulóknak.

– A feltűzött kék szalag az emlékek, a köszönet és a hála jelképe. Ne felejtsétek megköszönni szüleiteknek, tanáraitoknak, barátaitoknak, hogy a sokszor göröngyös úton támogattak, bátorítottak benneteket. A szalagot hordjátok bátorsággal, hiszen nemsokára ismeretlen útra léptek, nagy reményekkel.
Kívánom, hogy legyen erőtök, tudásotok a nagy erőpróbák leküzdésére, és váljanak valóra az álmaitok!
A műsort a Kecskemét Brass fúvószenekar koncertje, valamint a diákok bécsi keringője zárta.

Kép és szöveg: V. B. 
       

Kövessen minket a Facebookon is!