Program 2022. február 7. 12:00

Móra Ferenc emléknap

Móra Ferenc emléknap
Móra Ferenc, Kiskunfélegyháza szülötte halálának 88. évfordulója alkalmából tartanak koszorúzási ünnepséget február 8-án, kedden 10 órakor a Daru utcai Móra-szobornál, majd délután 2 órától a Móra-téri Móra-szobornál. Ünnepi beszédet mond Kapus Béláné, a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület elnöke és a Móra Ferenc Társaság örökös tiszteletbeli elnöke.

Ezen a napon 9-től 14 óráig Móra felolvasónapot tartanak diákoknak a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület és a városi könyvtár közreműködésével. 

Február 9-én, szerdán ismét lesz Móra felolvasás 14 és 16 óra között, ezúttal nyugdíjasklubok, egyesületek részére ugyancsak a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület és a városi könyvtár szervezésében az író Dióbél királyfi című, 100 éve megjelent művéből.
          

Kövessen minket a Facebookon is!