Program 2022. február 9. 12:00

Télűző Városi Farsang

Télűző Városi Farsang
Télűző Városi Farsangot rendez Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a Móra Ferenc Művelődési Központtal közösen február 19-én, szombaton.

A népi hagyományokhoz kapcsolódó ünnepségen – a gyermekek legnagyobb örömére – a Langaléta Garabanciások adják elő műsorukat 15 órakor a Kossuth ABC-nél, majd 15.30-tól télboszorka-táncoltatás és -égetés történik a Petőfi-téren.

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár melletti parkolóban reggeltől kezdődően Mezgés Disznótort tartanak, ahol az érdeklődők a jó hangulat mellett különböző termékeket is vásárolhatnak. Azokat, akik szeretnének jobban megismerkedni a Mezgé történetével, a városi könyvtár várja szakmatörténeti kiállításával.
         


                   

Kövessen minket a Facebookon is!