Program 2022. február 15. 17:30

Házaspárból család lesz

Házaspárból család lesz
A Házaság hete programsorozathoz kapcsolódóan dr. Sinkó Melinda orvos, pszichoterapeuta, védőnő Házaspárból család lesz címmel tart interaktív beszélgetői kört február 16-án, szerdán 17 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központban. A részvétel ingyenes, de a rendezvény idején kötelező maszkot viselni.

A beszélgetés mottója: „Az évek rövidek, de a napok hosszúak.” Minden életszakaszban igaz ez a mondás, de a kisgyermekes évekre talán a leginkább. Mindenki máshogy éli meg ezeket a gyönyörű, mégis embert próbáló időket, de biztos sokat tanul magáról, a társáról és leginkább a szeretetről.

A programon bárki elmesélheti mit kellett elengednie és befogadnia, hogy megszülethessen a családja.
 

Kövessen minket a Facebookon is!