Helyi hírek 2014. november 3. 09:00

Szeretet a gyermekek szemével

Szeretet a gyermekek szemével
Gyermekrajz pályázatot hirdet a Bethesda Gyermemkkórház az Ars Sacra Fesztiválhoz kapcsolódóan, a Családháló.pontok szervezésében.Pályázati kiírás

4-14 éves gyerekek rajzait várjuk három kategóriában: óvodás, alsó és felső tagozatos diák. A rajzpályázat témája: a SZERETET. Egy gyerek egy eredeti A4-es rajzlapra készített, saját rajzzal pályázhat. A rajzok hátoldalán kérjük a gyermek nevét, kategóriáját, értesítési címét, szülők e-mail címét feltüntetni.

A rajzok benyújtásának határideje: 2014. november 20. A beküldött rajzok 2014. november 23-tól, december 7-ig tekinthetők meg az Üllői Református Gyülekezet kiállítótermében. (Üllő, Kossuth u. 1.)

Családháló pontonként a legjobb rajzok nyereményben részesülnek. A rajzokat Adventben a helyi idősek otthona lakóinak, illetve a Bethesda Gyermekkórházban gyógyuló beteg gyermekeknek ajándékozzuk oda. A résztvevők szülei/gondviselői a rajzok leadásával hozzájárulnak, hogy a képeket a Családháló a honlapján vagy nyomtatott formában felhasználhassa.

További információ: [email protected]; Tel.: 06 30 67 65 602
 

Kedves Gyermekek és Szülők! A rajzokat az óvodákban a hitoktatóknak, óvó néniknek, az iskolákban a hittanoktatóknak lehet átadni, illetve a fenti telefonszámon egyénileg megbeszéljük a rajzok átadását. November 23-án 10.00. órakor az Istentiszteletet követően, ünnepélyes keretek között nyitjuk meg a kiállítást, majd ehhez kapcsolódóan délután 15.00 órakor családi kört (baba-mama kört) tartunk.

December 7-én 10.00 órakor adjuk át a nyereményeket, elismeréseket a díjazott rajzok készítőinek, és délután 15.00 órakor a családi délután Mikulás ünnepsége keretében zárjuk a kiállítást.

A kiállítás megtekinthető: november 24. és december 5. között az alábbi nyitva tartás szerint: hétfő, szerda, csütörtök: 10.00-13.00; kedd, péntek: 10.00-14.00; szombat 10.00-12.00. Mindenkit nagy szeretettel hívunk és várunk!
 

„Bizony mondom nektek,
ha nem változtok meg,
s nem lesztek olyanok, mint a gyerekek,
nem mentek be a mennyek országába.”

/Mt 18,3/
 

Kövessen minket a Facebookon is!