Program 2022. március 14. 12:00

XIII. Duna-Tisza közi Agrárexpó – Kiskőrös

XIII. Duna-Tisza közi Agrárexpó – Kiskőrös
Ismét lesz Kiskőrösön agrárexpó. Idén már 13. alkalommal rendezi meg Nagy Tamás munkatársaival a magyar kistermelői élelmiszerek vásárát és kiállítását.Március 19-én és 20-án a városi sportcsarnok ad otthont a rendezvénynek, ahol hazai termelők által készített kiváló minőségű füstöltárut, sajtokat, mézeket, lekvárokat, gyümölcsleveket és borokat kóstolhatnak. Az expó alkalmából Kiskőrösre látogat Nagy István agrárminiszter, aki személyesen nyitja meg a vásárt.A szabadtéri kiállításon a legújabb mezőgazdasági gépeket, traktorokat haszongépjárműveket tekinthetik meg. A szervezők délben finom bográcsos ételeket kínálnak, délutánonként pedig neves sztárok szórakoztatják a közönséget.

Mindenkit sok szeretettel várnak március 19-é, szombaton és 20-án, vasárnap a városi sportcsarnokba.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!