Program 2022. március 22. 17:00

Magyar Marimba Metszetek

Magyar Marimba Metszetek
Magyar Marimba Metszetek címmel ad koncertet a kiskunfélegyházi születésű Palotás Gábor ütőhangszeres művésztanár március 24-én, csütörtökön 18 órakor a Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskolában, a Petőfi-tér 8. szám alatt.

Az est zenei koncepciójában magyar szerzők szóló marimbára írott darabjai szólalnak meg egy bő órás összeállításban. A koncertre a belépés ingyenes, de anyagi jellegű felajánlásokat köszönettel elfogadnak. Palotás Gábor a felajánlások felét a zeneiskola ütőtanszakának adja, amellyel segíteni kívánja a számukra szükséges eszközök beszerzését.

Műsoron Baráth Bálint, Győrffy Gergely, Horváth Balázs, Kovács Levente, Solti Árpád, Virágh András Gábor és Palotás Gábor művei.
          

                             

Kövessen minket a Facebookon is!