Program 2022. április 13. 10:00

Építsünk zenehidat a Rocktárban!

Építsünk zenehidat a Rocktárban!
Ki ne ismerné az Ismerős Arcok emblematikus “Építsünk hidat” című dalát, amely oly sokszor hangzott már el két évtized alatt a Kárpát-medence legkülönbözőbb pontjain – Dunaszerdahelytől Csíkszeredáig – kifejezve a magyarság összetartozását és kulturális kapcsolódását.

A Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt, az Emberi Erőforrások Minisztériuma nevében és képviseletében nyílt pályázatot írt ki a Kárpát-medencei magyar zenei klubhálózat kialakításának ösztönzésére, a hazai és határon túli magyar könnyűzenei, világzenei és jazz előadók és produkcióik szoros együttműködésének támogatására.A kitűzött cél megvalósításának érdekében az Ismerős Arcok zenekar “Építsünk hidat…” címmel az erdélyi Transylmania, valamint a felvidéki KOR-ZÁR együttessel közös koncerteket ad, Amelynek egyik állomása a  2012-ben az “Év Vidéki Klubja” címet elnyert kiskunfélegyházi ROCKTÁR klubban lesz április 23-án, szombaton, amely elkötelezett mind a hazai, mind pedig a határon túli könnyűzenei együttesek és produkciók magyarországi népszerűsítésében. 

                 

Kövessen minket a Facebookon is!