Helyi hírek 2022. május 11. 08:00

Újra fogad betegeket a gyógyfürdő a városi kórházban

Képgaléria
Újra fogad betegeket a gyógyfürdő a városi kórházban
Május 16-ától ismét megnyitja kapuit a járóbetegek előtt a kiskunfélegyházi városi kórház balneológiai gyógyfürdő részlege – jelentette be dr. Körtvélyessy András főigazgató-helyettes. Azonban – tette hozzá – a járványhelyzetre tekintettel egyelőre kizárólag szakorvos által felírt balneológiai kezelések formájában vehető igénybe a fürdő, szabadidős célból még nem tudják fogadni a lakosságot.

A főigazgató-helyettestől megtudtuk azt is, hogy a fürdőnyitással párhuzamosan az összes rehabilitációs osztály visszaáll a járvány előtti kapacitásra. Így ismét 110 ágyon (90 mozgásszervi és 20 kardiológiai) fogadják a fekvőbetegeket.

A fizikoterápiás rész is visszatér június 1-jétől a régi gyakorlathoz. Ami pedig a járóbeteg-szakrendeléseket illeti, továbbra is folyamatosan működnek.
                 
Fotó: Fantoly Márton   
              

Kövessen minket a Facebookon is!