Sport 2014. november 9. 12:30

Fallabda versenyt rendeztek Félegyházán

Képgaléria
Fallabda versenyt rendeztek Félegyházán
Reform Pagony néven fallabda /squash/ versenyt tartottak november 8-án a kiskunfélegyházi fallabda pályán. A résztvevőket három kategóriába osztották. A nőknél Kovács Ágnes győzött. A férfiak B kategóriájában Kornokovics Györgyi az erősebb nem minden képviselőjét maga mögé utasította, míg a férfiak A kategóriájában Fribert Tamás diadalmaskodott.

A mérkőzések délelőtt 10 órakor kezdődtek el. A küzdelem a nemrég felújított pályákon egyszerre zajlott. A döntőkre a délután folyamán került sor. A győzteseket kupával, míg a dobogósokat éremmel díjazták.

 

Eredmények.

 

Női:

1. Kovács Ágnes

2. Fricska Fanni

3. Jenován Zsuzsanna

 

Férfi II.

1. Kornokovics Györgyi

2. Dr. Réczi László

3. Seres Kornél

 

Férfi I.

1. Fribert Tamás

2. Füzesi József

3. Lenkefy Gergely

 

Kövessen minket a Facebookon is!