Sport 2022. május 20. 15:00

Pozsonyban értek el nemzetközi sikert a félegyházi asztaliteniszezők

Képgaléria
Pozsonyban értek el nemzetközi sikert a félegyházi asztaliteniszezők
Áprilisban rendezték Pozsonyban az Europe Trophy nemzetközi asztalitenisz csapatbajnokság regionális fordulóját. A tornán két félegyházi hölgy szerepelt az osztrák SU Sparkasse Kufstein színeiben.

Érdekesség, hogy Bene Györgyi és Pengő-Mura Renáta mellett egy harmadik magyar, Nyitrai Anita szerepelt még a csapatban, ő viszont már évek óta Kufsteinben él. A csapatversenyen a négy mérkőzésen 3 olasz csapatot legyőzve a 2. helyen végzett az együttes, csak a vendéglátó pozsonyiaktól szenvedtek vereséget. A második hely azt jelenti, hogy a csapat bejutott a június 17-19. között a csehországi Havirovban tartandó Europe Trophy Grand Finalba, ahol angol, osztrák, cseh, görög és szlovák csapatokkal mérkőzhetnek majd meg a végső győzelemért.

Pengő Gábor
                 

Kövessen minket a Facebookon is!