Program 2022. május 27. 14:00

Május 29-én megnyílnak a tűzoltólaktanyák

 Május 29-én megnyílnak a tűzoltólaktanyák
Minden gyermek szeretne tűzoltó lenni, a katasztrófavédelem pedig gyermeknapon lehetőséget is kínál erre. Május utolsó vasárnapja a katasztrófavédelemnél ismét a kicsikről szól, megnyílnak előttük a tűzoltóságok kapui. Az országos eseményhez a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltóság is csatlakozott.

Borítókép: archív

Az elmúlt években a járvány miatt nem tudtuk fogadni a gyerkőcöket, azonban most újra megismerkedhetnek a tűzoltók izgalmas életével. A nap folyamán a tűzoltók több próbariasztást is tartanak, így az emeletről lecsúszó tűzoltókkal és szirénázó tűzoltóautókkal egyaránt találkozhatnak az érdeklődők. Az tűzoltólaktanyák ingyenesen, mindenféle előzetes regisztráció nélkül látogathatóak 10 órától egészen 16 óráig írta oldalán a megyei katasztrófavédelem

A résztvevő hivatásos tűzoltóságok listája ezen a linken érhető el.

A résztvevő önkormányzati és önkéntes tűzoltóságok listája ezen a linken érhető el. 
           

Kövessen minket a Facebookon is!