Helyi hírek 2022. május 23. 09:00

Tóth Vera koncerttel búcsúzott az idei Városalapítók Hete

Képgaléria
Tóth Vera koncerttel búcsúzott az idei Városalapítók Hete
Május 22-én, vasárnap Tóth Vera élőzenei nagykoncertjével búcsúzott az idei Városalapítók Hete programsorozat.

Az Artisjus-díjas énekesnő 21 órakor lépett színpadra és nagyzenekarával pályájának meghatározó dalait adták elő. A repertoárban saját dalok mellett Cserháti Zsuzsa és LGT számokat is hallhatott a közönség, amelyeket szívesen énekeltek az énekesnővel. A bő egyórás műsorral zárta kapuit az idei Városalapítók Hete programsorozat.

Keresztes Tünde, az önkormányzat kulturális referense, a fesztivál főszervezője elmondta, hogy nagyon mozgalmas három napon vannak túl és bízik benne, hogy Kiskunfélegyháza többsége megtalálta a neki tetsző programot. Ő személy szerint úgy érzi, sikerült megvalósítani azt, amit előzőekben elképzeltek és a megjelentek száma is azt jelzi, hogy kedvelt programsorozattá vált a Városalapítók Hete.

Z. A.

Fotó: Fantoly Márton
               

Kövessen minket a Facebookon is!