Sport 2014. november 10. 12:00

Izgalmas mérkőzéseket vívtak a megyei kézisek

Képgaléria
Izgalmas mérkőzéseket vívtak a megyei kézisek
A Bács-Kiskun megyei kézilabda-bajnokság 7. fordulóját rendezték meg november 9-én, melynek keretében a Félegyházi KSC női csapata a Kalocsát, míg a férfiak a Tiszakécske együttesét fogadták. A nők egy "gólszegény" találkozón 12-18-ra maradtak alul, míg a férfiak 22-22-es döntetlent játszottak.

A nők továbbra sem szerezték meg első pontjaikat a bajnokságban. A mérkőzés elején a félegyháziak jól tartották magukat, a szünetben mindössze két gól volt a hátrányuk. Ezt követően a vendégek fokozatosan növelték előnyüket és hat góllal megnyerték a mérkőzést.

 

Bács- Kiskun megye női 7. ford.

Félegyházi KSC- Kalocsai KC (5-7) 12-18

 

A férfiak megyei rangadót vívtak a Tiszakécskével. A forduló előtt a Félegyházi KSC a harmadik, míg a vendégcsapat a 4. helyen állt a tabellán.

A találkozót a félegyháziak kezdték jobban. Egy-két gólos előnybe kerültek, de a szünetre 12-12-es döntetlen alakult ki.

A fordulás után inkább a vendégek akarata érvényesült. Több góllal meglógtak ellenfelüktől. A félegyháziak azonban nem adták fel és 22-22-es döntetlenre mentették a találkozót.

 

Bács- Kiskun megye férfi 7. ford.

Félegyházi KSC- Tiszakécske VSE (12-12) 22-22

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!