Sport 2022. június 4. 10:00

Kiemelkedő platános siker az Atlétika Diákolimpia Országos Döntőn

Képgaléria
Kiemelkedő platános siker az Atlétika Diákolimpia Országos Döntőn
Az Atlétika Diákolimpia Országos Döntőjét az idén Győrben rendezték meg, amelyen a Platán Utcai Általános Iskola csapatai is részt vettek korábbi jó eredményeik miatt.A végső megmérettetésben igazán kitettek magukért a fiúk. A 4x100 m-es váltó csapat II. helyen végzett, a váltó tagjai: Horváth Benedek, Szabadkai Levente, Fekete Botond, Kis Roland.A Többpróba IV. korcsoport csapata pedig óriási versenyzéssel az I. helyet szerezte meg. Csapattagok: Horváth Benedek, Szabadkai Levente, Fekete, Botond, Kis Roland, Pomázi István, Kertész-Farkas Áron. Edző, felkészítő tanár: Nádasdi Péter testnevelő.

                      

Kövessen minket a Facebookon is!