Kultúra 2022. június 11. 14:00

Nyári hangversenyt rendezett a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa

Képgaléria
Nyári hangversenyt rendezett a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa
Könnyed dallamok a múzeumkert árnyékában címmel nyári hangversenyt rendezett a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa június 10-én este, a Kiskun Múzeumban.

Sajnos az időjárás nem tette lehetővé, hogy a múzeumkertben adják elő a repertoárt, fedett helyre volt szükség az eső miatt. A múzeum által rendelkezésre bocsátott teremben bár szűkösen, de végül nagyon családias hangulatban zajlott a koncert.

A színes, igazi nyarat idéző műsorban Bárdos Lajos, Karai József és Kodály Zoltán művek mellett a hangverseny második felében filmslágerek csendültek fel. Az Álom luxuskivitelben, a Kék Hawaii vagy az Óz, a csodák csodája című filmből is kapott a közönség egy-egy dalt, amit sok mosollyal és vastapssal jutalmaztak.

Vezényelt: Vili Balázs, zongorán közreműködött Bolla Julianna, gitáron kísért Tóth Renáta Bernadett.

Z. A. 
                 

Kövessen minket a Facebookon is!