Sport 2014. november 10. 09:50

Jól szerepeltek a Jövő Bajnokai

Képgaléria
Jól szerepeltek a Jövő Bajnokai
Az U12-es Országos Gyermekbajnokság 2. fordulóját rendezték meg november 9-én Kecskeméten a Bács-Kiskun – Tolna megyei régióban. A Jövő Bajnokai DSE fiú és lány kosárlabdacsapata egyaránt pályára lépett. A fiúk a Nagykőrösi Sólymokat, míg a lányok a Ceglédi Elefántkölyköket múlták felül.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U12 – Országos Gyermek Bajnokság

Bács-Kiskun – Tolna Megye régió, II. forduló

„B” csoport (fiúk)

Ideje: 2014.11.09. ( vasárnap ), 9:00 és 10:30

Helye: Kecskemét, Mátyás Király Általános Iskola tornaterme

Jövő Bajnokai DSE József – Nagykőrösi Sólymok   69 : 19

Jövő Bajnokai: Szűcs Tibor 23, Kasza Hunor 12, Kelemen András 9, Tóth Szilveszter 8, Polgár Sándor 5, Kelemen Áron 2, Bondor Kolos 2, Kókai Szabolcs 2, Huszka Boldizsár 2, Rácz Attila 2, Fekete Gergely 1, Szűcs Bence 1, Kovács Bálint -. Edző: Simon Zoltán

 

Bajai Bácska – Jövő Bajnokai DSE József   76 : 37

Jövő Bajnokai: Kasza Hunor 17, Szűcs Tibor 7, Tóth Szilveszter 3, Kelemen András 3, Huszka Boldizsár 2, Fekete Gergely 1, Bondor Kolos 1, Kókai Szabolcs 1, Polgár Sándor 1, Rácz Attila 1, Kovács Bálint -, Szűcs Bence -, Kelemen Áron -. Edző: Simon Zoltán

Egy kötelező győzelem és egy hatalmas meccs a tavalyi U11-es döntő ezüstérmesével. Ezzel az eredménnyel a Jövő Bajnokai fiúk továbbra is az előkelő „B” csoportban maradtak és készülnek egy decemberi meglepetésre! 

 

„D” csoport (lányok)

Ideje: 2014.11.09. ( vasárnap ), 14:00 és 17:00

Helye: Kecskemét, Mátyás Király Általános Iskola tornaterme

Jövő Bajnokai DSE Consti  - Ceglédi EKK   47 : 45

Jövő Bajnokai: Patyi Andrea 17, Nemcsok Krisztina 8, Patyi Fanni 6, Csósza Cecília 6, Zana Laura 3, Szolnoki Janka 3, Csáki Boglárka 3, Sallai Diána 1, Borzai Zsuzsanna -, Vidéki Zsófia -. Edző: Rádi Dezső

KKA Amazonok – Jövő Bajnokai DSE Consti   85 : 44

Jövő Bajnokai: Patyi Andrea 19, Nemcsok Krisztina 13, Patyi Fanni 6, Csósza Cecília 3, Szolnoki Janka 1, Vidéki Zsófia 1, Sallai Diána 1, Borzsai Zsuzsanna -, Csáki Boglárka -, Zana Laura -. Edző: Rádi Dezső

A Jövő Bajnokai leány csapata egy meghatározó játékosa nélkül fektette két vállra ősi riválisát, a ceglédi Elefántkölyköket, és ugyancsak hatalmas küzdelemben, de az utolsó másodpercig küzdve hagytál el a pályát a mai napon jobb kecskeméti lányokkal szemben.

Információ: Simon Zoltán 

Kövessen minket a Facebookon is!