Sport 2022. június 12. 16:30

Véget ért az asztalitenisz-szezon

Véget ért az asztalitenisz-szezon
Kiskunmajsán játszotta utolsó mérkőzését június 2-án, a Félegyházi ASI II. a megye II-ben. Szoros meccsen, végül 10-8-ra nyertek a félegyháziak és a kilenccsapatos bajnokságban 26 pontot szerezve az 5. helyen végeztek. A csapat tagjai: Bársony Zoltán, Boda Ákos, Jánosi Ernő, Kocsis Bálint, Kocsis István, Papp József.

A Félegyházi ASI III. június 1-jén, Kiskőrösön zárta a bajnokságot. A már biztos második hazaiak ellen egy döntetlen is elég lett volna a félegyháziaknak, hogy bronzérmet szerezzenek, de egy nagyon szoros mérkőzésen végül 10-8 arányban vereséget szenvedtek, így a negyedik helyen végeztek a bajnokságban, 32 ponttal. 
Csapattagok: Ernyes László, Lajos Zsolt, Lombos Miklós, Rekedt Zoltán, Vasvári Attila.

A Félegyházi ASI  IV. Szakmáron játszotta utolsó mérkőzését június 8-án, a megye III-ban. 9-9 arányú döntetlent értek el, így a tizenkét csapatos bajnokság 9. helyén végeztek 20 ponttal, ugyanannyit szerezve, mint a 8. Bácsalmás.
Csapattagok: Faragó Attiláné, Forgó Jenőné, Juhász László és Schmidt Róbert.
                 

Kövessen minket a Facebookon is!