Sport 2022. június 16. 13:00

Nagykikindán kosárlabdázott az FTSI U12-es fiúcsapata

Nagykikindán kosárlabdázott az FTSI U12-es fiúcsapata
Testvérvárosunk, a szerbiai Nagykikinda vendégei voltak múlt szombaton az FTSI U12-es fiú kosárlabdázói. A félegyházi csapat edzője, Simon Zoltán szülővárosában zárta eredményes bajnoki évét a fiúkkal egy jó erőkből álló ellenféllel szemben.

A mindvégig hajtós, dinamikus mérkőzésen fej-fej mellett haladt a két csapat. Az 5x10 percesre sikeredett barátságos mérkőzés végeredménye 65:59 lett a házigazdák javára, de a félegyházi fiúk maximálisan kitettek magukért, ezúton is bizonyítva hogy szép jövő áll előttük.

A sportbarátságok ápolása mellett a sportiskolás fiúk betekinthettek a Jezero sportcentrumba is.

KK Velika Kikinda Félegyházi TSI:  6559

FTSI: Tarjányi B. 20, Galló-Szabó M. 14, Szécsi B. 10/6, Talló Z. 4., Bán T. 4, Retkes T. 3, Makra M. 2, Kocsis G. 2, Pintér G. -, Téglás P. -.

Simon Zoltán
         

Kövessen minket a Facebookon is!