Helyi hírek 2022. június 18. 10:00

Önkéntes közösségi szolgálatosokat fogadó intézmények, figyelem!

Önkéntes közösségi szolgálatosokat fogadó intézmények, figyelem!
Új célt tűzött ki maga elé az idei évre a Kiskunfélegyházi Civil Szervezetek Szövetsége. Némedi-Varga Beatrixtól, a szövetség elnökétől megtudtuk, hogy az önkéntes közösségi szolgálat teljesítését segítve a fogadó intézményeket szeretnék összegyűjteni egy online adatbázisba, amely a diákok számára a könnyű eligazodást szolgálja majd.

A fogadó intézmény pontos nevével, címével, a kapcsolattartó megjelölésével és telefonszámával lehet jelentkezni, a [email protected] email címen. Az adatbázis elkészítéséhez jelentkezésüket augusztus 20-áig várják, utána a bázis frissítése történik. Az elkészült adathalmazt az iskolák rendelkezésére bocsátják szeptembertől.

Z. A.
           

Kövessen minket a Facebookon is!