Helyi hírek 2022. június 17. 17:30

Cél az Európa-bajnokság

Cél az Európa-bajnokság
Czakó Zoltán, a Batthyány Lajos Általános Iskola 8.a osztályos tanulója, a Kiskunfélegyházi BSE versenyzője az országos versenyeken elért eredményei alapján, az U15-ös serdülő szabadfogású válogatott tagjaként vett részt a Kolozsvári Nemzetközi Versenyen, 85 kg-ban.A „kincses városban” Belgium, Bulgária, Franciaország, Grúzia, Hollandia, Izrael, Románia, Szlovákia és Magyarország legjobbjai mérték össze tudásukat. Magyarország, akárcsak a többi utánpótlás viadalokon, így ebben a korosztályban is teljes csapattal vett részt és valamennyi kategóriában éremért birkózhatott. A versenyen Czakó Zoltán bronzérmet szerzett és készülhet a Zágrábi Európa-bajnokságra.

Fotó: batthyanysuli.hu

               

Kövessen minket a Facebookon is!