Helyi hírek 2022. június 18. 16:05

Megkezdődött a Halászléfőző verseny

Képgaléria
Megkezdődött a Halászléfőző verseny
Június 18-án, szombaton 14 órakor ünnepélyes megnyitóval kezdetét vette a III. Halászléfőző verseny Kiskunfélegyházán, a Kőfaragók-terén.

A Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar műsora után Balla László alpolgármester nyitotta meg a rendezvényt, aki elmondta, hogy nagyon örül annak, hogy ilyen nagyszámú érdeklődés mellett zajlik az idei esemény is. Külön kiemelte a kiváló helyszínt, amelynek szépsége még inkább emeli az esemény nívóját. Bemutatta a zsűri tagjait: Rácz Lajos és Illés Gyula séfet és Berki Zoltán tiszteletbeli zsűritagot, majd mindenkinek jó szórakozást kívánt. Mindezek után ünnepélyes tűzgyújtás következett, majd megkezdődött a verseny.

Az esemény jótékony célú: Berki Fanni emlékére, augusztusban egy balesetmegelőzési tábort szeretnének megvalósítani a szervezők, általános iskolás gyermekek részére.

A nap folyamán táncprodukciók, zenés programok mellett folyik a főzés, majd este ünnepélyes eredményhirdetés következik.

Z. A.
             

Kövessen minket a Facebookon is!