Program 2022. június 23. 16:00

A péntek esti Béke-Tér-Zene vendége a The Passengers

A péntek esti Béke-Tér-Zene vendége a The Passengers
Június 24-én, pénteken 18 órakor folytatódnak a zenés esték a szökőkútnál. A Béke-Tér-Zene program eheti vendége a The Passengers.

Neszmélyen, egy zenei táborban alakult a fúvósegyüttes 2019-ben, a nevük Iggy Pop: Passenger című számának egyik feldolgozásából ered, amit elsők között játszottak együtt. Azóta van Youtube-csatornájuk és logójuk is, minden részletre figyelnek. Művészeti vezetőjük Benedek Péter, akinek szinte egytől-egyik növendékei voltak a zenekar tagjai. Könnyedebb, lazább egységről van szó, mint egy nagyzenekar esetében, de ez nem jelent kevesebb elfoglaltságot. Elsődleges és legfontosabb cél, hogy jól szórakozzon a közönségük.

A pénteki repertoár sok filmzenét tartalmaz, valamint könnyed, latinos dallamok is helyet kapnak.

A zenekar tagjai:
Benedek Péter – művészeti vezető
Kőfalvi Dorottya, Ádám Dominik - eufónium
Farkas Bence, Keserű Benedek, Vaczláv Gergő, Andrási Ádám, Kőfalvi
Benedek – harsona
Endre Dávid, Magyari András – tuba

Z. A.
           

Kövessen minket a Facebookon is!