Helyi hírek 2022. június 23. 15:00

Kezdődik a Korona utca teljes megújítása

Kezdődik a Korona utca teljes megújítása
Június 27-én, hétfőtől lezárják a Korona utcát a már korábban jelzett burolatfelújítási munkák miatt.A Korona utca felújítása faltól falig történik, teljes burkolatcsere mellett. A 83 méteres útszakasszal együtt megújulnak a parkolók és zöldterületek is. A beruházás érinti a Kazinczy és a dr. Holló Lajos utcai járdacsatlakozásokat is. A jelenlegi Korona utcai buszmegállót a felújítás kapcsán véglegesen áthelyezték az 5-ös számú főútra. A projekt több mint 1100 négyzetméter útpálya és majdnem 800 négyzetméter járdafelület újraépítését tartalmazza. A munkálatok tehát június 27-én, hétfőn  megkezdődnek és várhatólag szeptember 30-áig befejeződnek.

           
Fotó: R. G. C.    
              

Kövessen minket a Facebookon is!