Helyi hírek 2022. június 25. 16:00

Véget ért a tanév és az érettségik is befejeződtek

Véget ért a tanév és az érettségik is befejeződtek
Az általános iskolák tanévzáró ünnepségeivel és a szóbeli érettségi vizsgákkal végérvényesen lezárul a 2021/2022-es tanév.

Az évközi érdemjegyekről a szülők folyamatosan tájékozódhatnak a KRÉTA Elektronikus Napló segítségével, ennek ellenére okozhatnak meglepetést az év végi érdemjegyek. Ilyenkor – ajánlják a szakemberek – jó, ha a szülő tudatosítja gyermekében, hogy kellő szorgalommal, odafigyeléssel javítható az érdemjegy a következő tanévben, a szeretetük mértéke pedig nem függvénye a bizonyítványnak.  

Ezúton is élményekben gazdag, biztonságban eltöltött nyarat kívánunk minden iskolásnak és szülőnek!

V. B.
              

Kövessen minket a Facebookon is!