Sport 2022. június 30. 10:00

Három félegyházi arany és három bronz a Tenisz Vidék Bajnokságon

Képgaléria
Három félegyházi arany és három bronz a Tenisz Vidék Bajnokságon
Június 14-e és 20-a között rendezték meg Baján a Homelux Országos Tenisz Vidék Bajnokságot a 12 és 14 éves korosztály számára. Az eseményen az ország számos vidéki teniszklubja képviseltette magát egyéni, páros és csapat versenyszámokban.

Kiskunfélegyházát három félegyházi teniszező képviselte, akik a Jogging Plus Sportegyesület tenisz szakosztályában készülnek nap mint nap a Városi Termál Fürdő melletti pályákon.

Rekedt -Nagy Panni korosztályában egyéniben, párosban és csapatban a dobogó legfelső fokára állhatott az Soproni VSE színeiben. Pihenésre sok ideje nem lesz, hiszen június 24-étől a nemzeti válogatottat képviseli Franciaországban a csapat Európa-bajnokság selejtezőjében.

Horváth Döme, a Gellért SE színeiben csapatban 3. helyezést ért el.

Rekedt-Nagy Zoltán, a Győri Panakor versenyzőjeként párosban és csapatban is 3. helyezést ért el.

Felkészítő edző: Rekedt Zoltán
             

Kövessen minket a Facebookon is!