Helyi hírek 2022. július 15. 13:00

Teljes útzár lesz – Megújul a vágóhídi vasúti átjáró

Teljes útzár lesz – Megújul a vágóhídi vasúti átjáró
Folyamatos karbantartást végez a Cegléd–Szeged vonalszakaszon a MÁV megbízásából a társaság leányvállalata. A munkák során a vasúti átjárók új, korszerű gumielemes burkolatot kapnak, amely biztonságosabbá, zökkenőmentesebbé teszi a közúti forgalom áthaladását a vasúti kereszteződésen.

Borítókép: Google

Teljes szélességben lezárják a karbantartási munkák miatt a vágóhídi átjárót (Kiskunfélegyháza Majsai út, 5403-as út) július 15-én, pénteken 19 órától 19-én, kedden reggel 6 óráig. A terelőút az 5403-as jelű út – 542-es számú főút – 5-ös számú főút – Kiskunfélegyháza Halasi út – 5403-as jelű út érintésével vezet, amelyet táblák is jeleznek.

Kistelek és Balástya állomás között, Kapitányság megállóhelynél az 5421-es jelű út kereszteződésében lévő vasút átjárót zárják le  július 19-én, kedden 18 órától 22-én, péntek reggel 5 óráig. A terelőutat az M5 autópálya Kisteleki lehajtó után az 5411-es jelű úton és az 5-ös számú főúton vezetik Balástyánál.

MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatóság
            

Kövessen minket a Facebookon is!