Helyi hírek 2022. július 16. 15:00

Láma Dalai akusztik volt a szökőkútnál

Képgaléria
Láma Dalai akusztik volt a szökőkútnál
Akusztikus koncertet adott a Láma Dalai zenekar július 15-én, pénteken 20 órakor.

A Béke-Tér-Zene programsorozatban nem először vendégeskedő kiskunfélegyházi együttes az elmúlt 22 év dalaiból válogatott a repertoárba, ahol természetesen fontos szempont volt az, hogy az adott dal akusztikus verzióban is tökéletesen szóljon. Hallhatta a közönség a Jacko, a Tejföl kiflivel, Az utazás, a Mindenki látja, a Strand, a Pretty woman, a Jamaica, a Lépre csal és a Sziget című számaikat. Helyi nagyszínpadon legközelebb a Félegyházi Napok programon láthatja a csapatot a közönség, ahol augusztus 19-én adnak nagykoncertet, akkor már nem akusztikus verzióban.

A Béke-Tér-Zene jövő pénteken folytatódik: akkor dr. Tóth Ákos tárogatókoncertjét élvezheti a közönség a szökőkútnál.

Z. A.

Fotó: Fantoly Márton  
               

Kövessen minket a Facebookon is!