Helyi hírek 2022. július 21. 12:00

A Magyar Közút bedobta az év egyik legcukibb videóját

A Magyar Közút bedobta az év egyik legcukibb videóját
A Magyar Közút jászberényi mérnökségének munkatársai épp felújítást előkészítő munkálatokat végeztek a Pusztamonostor-Jászárokszállás összekötő úton, amikor egyikük furcsa, nyüszítő hangokat hallott a szikkasztó árok irányából. A helyszínt tüzetesebben átvizsgálva egy alig több mint 930 grammos, egy tenyérben is elférő, fekete kiskutyára leltek, sajnos a már élettelen testvére társaságában. Az árva kiskutyát a mérnökség befogadta és azóta is gondját viselik az ott dolgozók.A mérnökség kötelékébe tartozó kutyust másnap soron kívül állatorvosi vizsgálatra vitték a közutasok, ahol megállapították, hogy egy egészséges, 4 hetes, 930 gramm súlyú kiskutya gazdái lettek. Széles körű összefogás eredményeként megfelelő eledelekkel, orvosi tanácsra laktózmentes tejjel és a kényelmét szolgáló játékokkal, tárgyakkal látták el.De egy dolog még hátra van: mi legyen a neve? Árnyék, Emká vagy Cuki? Ebben kéri mindenki segítségét a Magyar Közút. 

Szavazni a társaság Facebook-oldalán lehet ezen a linken július 25-e, hétfő 12 óráig.

A legkisebb közutasról és gazdáiról készült videó a Magyar Közút Youtube-csatornáján tekinthető meg.
             

Kövessen minket a Facebookon is!