Program 2022. július 27. 12:00

A Remedy együttes koncertezik a Béke-téren

A Remedy együttes koncertezik a Béke-téren
A félegyházi Remedy együttes szórakoztatja a közönséget a Béke-Tér-Zene koncertsorozat vendégeként július 29-én, pénteken 18 óra 30 perctől.

Borítókép: a zenekar bemutatkozása a Rocktárban, márciusban

Tavaly még csak nézőként, idén már fellépőként vesz részt a Béke-Tér-Zene programján a Remedy együttes. A 2021 februárjában alakult zenekar pop-rock vonalon mozog, repertoárjukban saját dalaik mellett retro zenék és napjaink slágerei is megtalálhatóak. A félegyházi fiatalokból álló csapat egyórás koncerttel készül, saját dalaik mellett feldolgozásokat is előadnak. Így például Bikini, Zanzibár, Hooligans és Oláh Ibolya dalokat is hallhat a közönség.

Az együttes tagjai:
Gönczöl Kamilla – ének
Brimo Minan – ének, gitár
Maléth Mirtill – gitár
Vas Bianka – basszusgitár
Görög Krisztián – dob

G. E.

                 

Kövessen minket a Facebookon is!