Sport 2022. július 28. 14:00

Strandröplabda verseny Félegyházán

Képgaléria
Strandröplabda verseny Félegyházán
Tíz csapat részvételével rendezték meg július 24-én, vasárnap a Félegyházi Termál Parkfürdő területén az Aranyhomok röplabdaversenyt. A két pályán lebonyolított ötcsoportos találkozó igen magas szintű játékot mutatott. Körmérkőzések után a két csoport első és második helyezettjei játszották a döntőt. Kiváló időben jól elő készített pályákon a résztvevő csapatok színvonalas mérkőzéseken döntötték el a helyezéseket.

Eredmények: 
 

1. hely: Horváthné Szikora Julianna – Felföldi Edina – Simon Gyula (Táborfalva)

2. hely: Noszkó Nóra – Farkas László (Dunaújváros)

3.hely: Szabó Brigitta – Benkő Dorka – Solymosi Gábor (Kecskemét)


Ónodi László
             

Kövessen minket a Facebookon is!