Helyi hírek 2022. július 30. 16:00

Fiatal tehetségek mutatkoztak be a Béke-Tér-Zene programon

Képgaléria
Fiatal tehetségek mutatkoztak be a Béke-Tér-Zene programon
Könnyed nyáresti bulihangulatot varázsolt a Béke-térre a Remedy együttes július 29-én, pénteken. A fiatalokból álló banda saját dalokkal és feldolgozásokkal szórakoztatta a közönséget.

A Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola szervezte Béke-Tér-Zene programsorozatban ismét egy félegyházi fiatalokból álló együttes mutatta meg tehetségét és adott ízelítőt munkájából. A Remedy, azaz gyógyír nevet viselő formáció – Gönczöl Kamilla (ének), Brimo Minan (ének, gitár), Maléth Mirtill (gitár), Vas Bianka (basszusgitár), Görög Krisztián (dob) – 2021 februárjában alakult és elsősorban pop-rock dalokat adnak elő. Repertoárjukban saját számaik mellett retro zenék és napjaink slágerei is megtalálhatóak. Az együttes a Bagossy Brothers Olyan ő című számával nyitotta koncertjét, majd saját dalaik, így például a Remény, a Hullócsillag és a Kísértet is elhangzottak. Az egyórás koncertet Bikini, Zanzibár és Hooligans számok tették felejthetetlenné. A jó hangulatú koncertet hosszas tapssal köszönte meg a közönség.

G. E.

Fotó: Fantoly Márton

                

Kövessen minket a Facebookon is!