Sport 2022. augusztus 1. 14:00

Astra Focisuli – 2022

Képgaléria
Astra Focisuli – 2022
A tavalyi év után idén nyáron második alkalommal szervezett focisulit a labdarúgás iránt érdeklődő fiataloknak a Kiskunfélegyházi Astra Bulls egyesület. Június 25-étől 29-éig napi két edzéssel várták a jelentkezőket a Honvéd-pályán. A mintegy 20 résztvevőt 8 éves kortól 16 éves korig fiú lányok egyaránt alkották, akik a nagy meleg ellenére minden foglalkozáson rendszeresen részt vettek.

Az edzéseken a gyerekek a játékos formában megismerhették a labdarúgás alapérintéseit, technikai elemeit, szabályrendszerét. Az edzések után a Kapualj ABC-nek köszönhetően a fiatalok egy doboz üdítővel frissíthették fel magukat. Az utolsó edzés után emlékül minden résztvevő egy pólót és érmet kapott ajándékba. Az egyesület a focisulival a labdarúgás népszerűsítését kívánta elősegíteni, valamint gyerekeket is toborzott a következő versenyévadra. A korosztályos edzéseket augusztus 8-ától heti két délutáni edzéssel kezdik a Honvéd-pályán, ahová továbbra is várják a jelentkezőket 5 éves kortól.
                   

Kövessen minket a Facebookon is!