Helyi hírek 2022. augusztus 3. 08:00

Szünidei programok a könyvtárban

Képgaléria
Szünidei programok a könyvtárban
Kézműveskedés, meseolvasás, diavetítés, biliárdozás és társasjátékozás várja augusztus 5-én, 9-én és 12-én, 9 és 12 óra között a könyvtárba látogató gyerekeket.

Unatkozol? Vár a könyvtár! – ezzel a szlogennel hívják a szünidőben az ovisokat és az alsósokat a Petőfi Sándor Városi Könyvtár GyermekBirodalmába. A könyvtár munkatársai és a közösségi szolgálatot teljesítő fiatalok kézműves foglalkozással és társasjátékokkal várják az érdeklődőket. Az előre legyártott sablonok alapján lehet pillangót készíteni, szivárványt színezni, dinnyét és cseresznyét ragasztani. Igény esetén meseolvasással és diavetítéssel szórakoztatják és fejlesztik a gyerekeket.

Kiemelt programként augusztus 5-én, pénteken, 11 órakor a budapesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Színtársulatának előadása, augusztus 12-én, pénteken, 10 órakor pedig Tóth Gyula énekes-gitáros gyermekkoncertje várja a család apraját és nagyját.

G. E.

                  

Kövessen minket a Facebookon is!