Sport 2022. augusztus 4. 16:00

Erőemelő tehetségkutatóra várják a sportág szimpatizánsait

Erőemelő tehetségkutatóra várják a sportág szimpatizánsait
Patyi Zoltán, az Erőemelő Liga elnökségi tagja örömmel tájékoztatta portálunkat, hogy városunkban egy új rendezvény van készülőben. Erőemelő tehetségkutatóra várják a sportág szimpatizánsait augusztus 19-én, a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokba. Az Erőnek Erejével címet viselő eseményre Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád és Jász-Nagykun-Szolnok megyéből várják a 14 évet betöltött próbálkozókat.A sportágban már gyakorlott segítők mutatják meg a jelentkezőknek a fekvenyomás és felhúzás technikáját és helyes módját. Patyi Zoltán hozzátette: országos szinten szeretnék a létszámot duzzasztani. Jelenleg 854 versenyző szerepel a ligában, ebből 35 kiskunfélegyházi.

Jelentkezni a következő linken lehet, augusztus 12-éig:
https://www.powerlifting.hu/hu/event/eronek-erejevel-kiskufelegyhaza-2022/?fbclid=IwAR1ymC2diAG9LFK6V8qI5bkF53bwWhNRGjEvIl70eiQIeh3hUH1smqHCxSM

Csak azok indulhatnak a tehetségkutató kategóriában, akik az elmúlt 3 évben nem vettek részt szövetségi versenyen. A szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Z. A. 
                 

Kövessen minket a Facebookon is!