Sport 2022. augusztus 10. 17:55

Sziki kupán bunyóztak a félegyháziak

Sziki kupán bunyóztak a félegyháziak
Sziksósfürdőn rendezték meg a már hagyományosnak mondható Sziki Kupát augusztus 7-én, vasárnap. A megmérettetésen 17 egyesület 71 versenyzője szállt ringbe, köztük a Kiskunfélegyházi Papp László Ökölvívó Akadémia növendékei is, 11 versenyzővel.

A résztvevő versenyzők és eredményeik:

Mészáros Zóra leány, U10 korosztály, 38 kg – döntetlen,

Mészáros Dominika Rita leány U12 korosztály, 70 kg – döntetlen,

Kozák Nikolász fiú U10 korosztály, 42 kg – döntetlen,

Kozák Norbert fiú U10 korosztály, 50 kg – döntetlen,

Gondi Alex fiú U12 korosztály, 28 kg – döntetlen,

Nemcsok Levente fiú U 11 korosztály, 30 kg – döntetlen,

Seres Viktor fiú U11 korosztály, 34 kg – döntetlen,

Rácz Dániel fiú serdülő korosztály, 48 kg – győzelem,

Gondi József Rómeo férfi ifi korosztály, 75 kg – vereség,

Józsa Balázs férfi elit korosztály, 81 kg – vereség,

Kállai Zoltán férfi elit korosztály, +91 kg – vereség.

A kupa Legharcosabb Díját Rácz Dánielnek ítélték.

Ramocsa Sándor vezetőedző szerint a csapat szemszögéből eredményes versenynap volt. A döntetlen eredmények az utánpótlás korosztály besorolásának tudhatók be, ebben a korosztályban nem történt eredményhirdetés, a szervezők sokkal inkább tartották fontosnak, hogy minden versenyzőnek jusson ellenfél. Ezzel a megoldással minden bemérlegelt versenyző tudott meccselni.

A Kiskunfélegyházi Papp László Ökölvívó Akadémia növendékei mozgalmas nyarat tudhatnak magukénak. Egy héttel korábban az I. Lakiteleki Kupán mérkőztek meg, ahol a sportág népszerűsítése volt a cél. Ennek értelmében bemutató mérkőzéseket láthattak a részvevők Seres Viktor, Ramocsa Virág, Rácz Alex, Rácz Dániel György és Gondi József Rómeó közreműködésével.

Z. A.
             

Kövessen minket a Facebookon is!