Kultúra 2022. augusztus 12. 15:00

Gyerekkoncert a könyvtárban

Gyerekkoncert a könyvtárban
Micimackó, Bóbita, Luca baba, Csudálatos Mary és a kis herceg is megelevenedett augusztus 12-én, a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban, Tóth Gyula nyugdíjas tanár énekes-gitáros koncertjén.Az Unatkozol? – Vár a könyvtár nyári programsorozat zárásaként Tóth Gyula nyugdíjas tanár előadásában csendültek fel Halász Judit legismertebb dalai. – Nagyon fontos, hogy a gyerekek minél fiatalabb korban megismerkedjenek az élő zenével. Úgy gondolom, Halász Judit dalai a legértékesebb és legszebb zene, ami a gyerekeknek szól – fogalmazott Tóth Gyula.A koncerten az ének és a dallam szárnyán kalandozva járták be a világot a gyerekek, ellátogattak egy különleges állatkertbe, játszottak Bóbitával, Luca babával és Katókával, sőt, találkoztak Micimackóval és váratlan vendégeivel is. A közönség közös énekléssel és vastapssal jutalmazta az előadást.

G. E.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!