Kultúra 2022. augusztus 13. 16:00

A Pocskai Trió koncertjével búcsúzott az idei Béke-Tér-Zene

Képgaléria
A Pocskai Trió koncertjével búcsúzott az idei Béke-Tér-Zene
A Pocskai Trió koncertjével búcsúzott az idei Béke-Tér-Zene programsorozat. Kis-Fekete Vilmos, a szervező Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója megköszönte az elmúlt koncertek iránti érdeklődést és megígérte, hogy jövőre folytatódik ez a mára hagyományossá vált program a szökőkútnál. Mindenkinek további kellemes nyarat kívánt és átadta a teret a Pocskai Triónak.

A formáció minden korosztálynak kedvezett az összeállított műsorral, hiszen örökzöld slágerek mellett felcsendült egy-egy George Michael, Beatles nóta is, valamint dzsessz és swing műfajjal is találkozhatott a közönség a bő egyórás program során. A műsorban remek összhangot mutatott a család: apa és két fia sok mosollyal és óvó szeretettel zenéltek együtt, ami adott egy sajátos intimitást a műsornak.

A nézők közül a felnőttek szégyenlősek voltak, a gyerekek viszont jókedvűen táncoltak a remek, nyári ritmusokra.

Z. A.
                

Kövessen minket a Facebookon is!