Petőfiszállás 2022. augusztus 16. 17:30

Bázis Ifjúsági Tábor Petőfiszállás-Pálosszentkúton

Bázis Ifjúsági Tábor Petőfiszállás-Pálosszentkúton
A héten negyedik alkalommal rendezik meg a Kalocsa-kecskeméti Főegyházmegyében a Bázis Ifjúsági Tábor. A program először 2019-ben az Ifjúsági Vezetőképző első évfolyamának szervezésében indult el. Az évek során a szervezői csapat új tagokkal bővült, de a lelkesedés töretlen.

A vidám hangulat és a feledhetetlen emlékek érdekében, augusztus közepén Pálosszentkúton, változatos programokkal zajlik a 14 es 25 év kor közötti fiatalok tábori élete. A sport, a kreativitás és a közösségépítés mellett előtérbe kerül a lelki feltöltődés is. A világban lezajló folyamatokra reflektálva idén a tábor középpontjában a nehézségekkel való megküzdés és az önismeret áll. A választott, Szent Ágostontól származó mottó is ezt tükrözi: “Nyugtalan a szívünk, amíg meg nem nyugszik benned.”
A gyönyörű helyszínen a fiatalok családias hangulatban mélyíthetik el hitüket, és köthetnek új barátságokat.

A program a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye Ifjúsági Bizottsága, Pálosszentkút Kegyhely és a Parázs Pasztorális Központ támogatásával valósul meg.
                    

Kövessen minket a Facebookon is!