Kultúra 2022. augusztus 31. 12:00

Mária Napok a Sarlós Boldogasszony Templomban

Mária Napok a Sarlós Boldogasszony Templomban
Szentségimádással, dicsőítéssel és ünnepi szentmisékkel kérik Mária közbenjárását szeptember 8. és 15. között az Ótemplomban. A Mária Napokon vendég lesz Csiszér László és barátai, valamint Szécsényi Attila és Retkes Zsolt atyák.

Kisboldogasszony ünnepén, szeptember 8-án, csütörtökön 18 órára szentmisére és énekes dicsőítésre várják a híveket a Sarlós Boldogasszony Templomba. Közreműködnek Csiszér László és barátai. Szeptember 11-én, vasárnap 17 órától gitáros szentségimádás majd szentmise lesz a templomban.

Szűz Mária Szent Nevének ünnepén, szeptember 12-én, 18 órától szentmisét és előadást tart Szécsényi Attila atya. Másnap, szeptember 13-án, kedden délben Szent Fatimára emlékeznek rózsafűzér imádsággal és ünnepi szentmisével.

A Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén, szeptember 14-én, 18 órától gitáros szentmise majd szentségimádás és dicsőítés lesz a templomban. A Mária Napok szeptember 15-én, csütörtökön Kálvária-búcsúval zárulnak, szónok Retkes Zsolt atya.

G. E.
                

Kövessen minket a Facebookon is!