Sport 2022. szeptember 9. 15:00

Évadzáró verseny strandröplabdában

Képgaléria
Évadzáró verseny strandröplabdában
Szeptember 3-án rendezte meg a Kiskunfélegyházi Honvéd TK Szabadidős szakosztálya az évadzáró strandröplabda versenyét a városi strandon.

A megmérettetésre nyolc együttes nevezett: Félegyházáról, Kecskemétről, Szegedről, Dunaújvárosból, 
Dunaföldvárról és Paksról. A versenykiírásban kétfős csapatok indultak egy fiú és egy lány összeálltásban. A mérkőzéseket két pályán négy-négy együttes játszotta. A győzelemért a két csoport első és második helyezettje küzdött meg.

Eredmények: 

1. hely: Rostás Gergő – Bérdi Kata

2. hely: Farkas László – Noszkó Nóra

3. hely: Fekete Dániel – Szabó Brigitta

A mérkőzések végén a helyezett csapatok oklevelet és kis kupákat kaptak, a győztes csapat pedig egy szép kupával lett gazdagabb. A mérkőzéseken a versenyzők magas szintű játékkal szórakoztatták a közönséget.

Ónodi László
          

Kövessen minket a Facebookon is!