Helyi hírek 2022. szeptember 6. 12:00

Szépül a Bankfalu

Képgaléria
Szépül a Bankfalu
Várhatólag szeptember végéig elkészül a Bankfalu úthálózatának következő felújítási üteme a Kéve és Szélmalom utcákban – mondta el érdeklődésünkre Csányi József polgármester.

Mint megtudtuk, a munkaterület átadás-átvétele megtörtént, az építési munkák elkezdődtek. A földmunkákat és az alépítményi munkákat a napokban elvégezték, jelenleg az M63-as fagyvédőréteg készítése történik. A tervek szerint hamarosan elkészül a zúzott köves útalap és a szeptember 19-i héten az aszfaltos útpályaszerkezetet is befejezik. A projekt során a négy méter széles aszfaltréteg mellett 1,5-1,5 méter zúzottköves padka létesül, amelyről a csapadékvíz nyílt árkos szikkasztókba gyűlik össze. 

V. B.

Fotó: Fantoly Márton  
                  

Kövessen minket a Facebookon is!